Wielka Fabryka Elfów - Katowice

MENU
test

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczona jest zabawa?

Sugerujemy, że program jest odpowiedni dla dzieci w wieku 3-10 lat. Oczywiście można przyjść z dzieckiem w innym wieku, wówczas musi ono posiadać bilet. Wejście bez biletu jest możliwe dla dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą rodzicom i starszemu rodzeństwu.

  1. Od ilu dzieci i w jakiej cenie są wejścia grupowe?

Grupa to minimum 10 dzieci. Rezerwacje i cennik dla grup szkolnych na dni powszednie od 8:30 do 14:00 znajdują się na stronie www.grupy.katowice.wielkafabrykaelfow.pl . Rezerwacje dla grup firmowych, urodzin lub innych przyjmujemy telefonicznie 509-137-136 lub mailowo katowice@wielkafabrykaelfow.pl

  1. Ile muszę kupić biletów jeżeli chce się wybrać w składzie 2 dorosłych i 1 dziecko?

Należy kupić 1 bilet, a później tuż przed wejściem dokupić „połówkę” dla drugiego opiekuna. Każdy bilet to wstęp dla 1 dziecka i 1 osoby dorosłej. Każde dziecko powyżej 1 roku życia musi posiadać swój bilet. Natomiast jeżeli dorosłych jest więcej niż dzieci każdy kolejny musi zakupić bilet „połówkę”. Bilety te kupuje się w kasie Wielkiej Fabryki Elfów, tuż przed wejściem. Koszt „połówki” to dokładnie połowa ceny biletu normalnego, obowiązująca na dany termin (nie połowa ceny promocyjnej/po rabatach). Ich ilość, w przeciwieństwie do biletów dla dzieci, nie jest ograniczona, więc na pewno będzie możliwość zakupienia biletu dla dodatkowego dorosłego tuż przed wejściem.

  1. Czy w Wielkiej Fabryce Elfów jest szatnia ?

Tak, na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się bezpłatna szatnia, w której można zostawić okrycie wierzchnie i ewentualnie buty. Nie wymagamy zmiany obuwia ale warto zmienić dzieciom buty na wygodne, lekkie i łatwo zdejmowane.

  1. Ile kosztuje parking ?

Dla uczestników udostępniony jest bezpłatny parking.

  1. Ile dzieci jest w grupie na jedną godzinę?

Na jedno wejście przyjmujemy 40 dzieci w przypadku wejść indywidualnych i 48 w przypadku grup szkolnych. Następnie dzieci są dzielone jeszcze na 3 mniejsze grupy wiekowe i w tym składzie, max 16 osób zwiedzają Fabrykę wraz ze swoim Elfem.

  1. Czy są zniżki dla osób niepełnosprawnych?

Tak, bilet dla dzieci niepełnosprawnych jest o 20% tańszy. Zniżka obowiązuje tylko na wejścia indywidualne. Żeby zakupić bilety w obniżonej cenie, należy na stronie eBilet.pl wybrać odpowiedni typ biletu lub poinformować o tym sprzedawcę w punkcie stacjonarnym. Dokument poświadczający niepełnosprawność dziecka należy okazać przy wejściu na imprezę razem z biletem wstępu.

  1. Czy jest zniżka na Kartę Dużej Rodziny ?

Duże Rodziny zapraszamy do skorzystania z oferty pakietów dostępnej na eBilet.pl . Na wejścia w dni powszednie, każdy kolejny bilet jest tańszy. Np. kiedy jeden bilet kosztuje 59,99 zł, trzy bilety można kupić za 160 zł, czyli 43,33 zł/sztukę.

W sprawach biletów, reklamacji, kłopotów z biletami lub płatnością prosimy o kontakt z infolinią eBilet.pl  poprzez skrzynkę rezerwacje@ebilet.pl lub telefonicznie (22) 122 80 99